Obserwatorzy

sobota, 13 października 2012

Moda na jesień 2012 – rankingLato nas nie rozpieszcza i już teraz odczuwamy chłód jesiennej pluchy.  Pierwsze spadające liście można już zauważyć w parkach, więc jesień małymi  krokami zbliża się.  Jakie ubrania będziemy nosić jesienią ? Co warto zakupić już teraz ? Jakie wzory na dzianinach będą modne ? Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedz poniżej.
Najbardziej pożądane rzeczy ułożyłam w ścisłej liście Top 10.
1. Numerem jeden postanowiłam wyróżnić niezawodne, sprawdzone w każdym sezonie wiosenno – jesiennym KALOSZE . Takie obuwie sprawdzi się także w lecie, kiedy mamy taką pogodę, jak teraz : zimno, deszczowo , wietrznie.
Kalosze Emilio Pucci :

Kalosze Coach :
But dnia: kalosze Coach
Kalosze Burberry :
But dnia: kalosze Burberry
Kalosze Burberry
Dobrze dobrane kalosze nie przepuszczą wody, a także jednocześnie będą wygodne . Wybór jest duży i zależy tylko od nas, jaką markę i wzór wybierzemy. A wybierać jest na prawdę w czym :
rs_kalosze_alll.jpg
FR_galeriaKALOSZE_100217a.JPG
2. Numerem dwa jest modna tej jesieni wszechobecna krata na ubraniach i dodatkach .Hitem będą tego sezonu kraciaste koszule dzianinowe, szaliki, torebki oraz wspomniane już wcześniej kalosze :)

Kratka będzie gościć zarówno na sportowych ubraniach, jak również i na tych wyjściowych  stylizacjach :Obuwie z kraciastym wzorem typu trampki to również must have tego sezonu:

Niezapominany również o dodatkach do naszych stylizacji z motywem kraty :

3. Kolejnym hitem tej jesieni zapowiada się motyw ubrań w tzw. florystycznej aranżacji. W naszych szafach nie powinno zabraknąć żywych, kwiatowych kreacji. Motyw letniej dżungli nadal będzie modny na ubraniach. Takie stylizacje mają wprowadzić nas w tajemniczy nastrój ;-)4. Nowością w jesiennych kreacjach będzie barokowy motyw. Ubrania w tym stylu będą przepełnione dodatkami w postaci wzorów roślin, fal, złote wykończenia i detale. Ubrania w barokowej stylizacji zachwycą kobiety, które uwielbiają marzyć i przenosić się w czasy przepychu, luksusu z okresu  baroku ;-)5.  W modzie nadal również pozostaje i króluje, jak na nią przystało : flaga brytyjska i amerykańska. Ubrania z wzorem flagi będą nam towarzyszyć tej jesieni oraz i zimy.

Również na paznokciach modny jest motyw flagi :Flaga zagości nie tylko na ubraniach, paznokciach , ale także i na dodatkach :

Natomiast zwolenniczki wyrazistego makijażu mogą nosić nawet na ustach motyw flagi :) Sama nie odważyłabym się na taki trend, ale może któraś z Was jednak tak ? :)

A Wy – drogie czytelniczki, jakie jeszcze dorzucilibyście do tej listy najbardziej modne rzeczy ?

1 komentarz: