Obserwatorzy

sobota, 13 października 2012

Dodatki do stylizacji na jesień 2012


Akcesoria w jesiennych stylizacjach mają za zadanie nie tylko cieszyć oko, lecz również służyć jako „ocieplacze” w chłodne poranki i wieczory. Warto zainwestować  w czapkę, szalik czy też rękawiczki, gdyż złota Polska jesień często okazuje się być kapryśna – deszczowa i chłodna. Jakie dodatki powinny znaleźć się w naszych szafach tej jesieni podpowiedzą poniższe zdjęcia.

1. Chłodne wieczory najbardziej dają odczuć się naszym dłoniom. Niezbędne będą więc rękawiczki chroniące dłonie przed wysuszeniem skóry. Najlepsze okażą się rękawiczki ze skóry naturalnej :


2. Gdy dłonie są zadbane , pora pomyśleć o głowie ;-) Chłodne i deszczowe ranki potrafią w jedną minutę zepsuć  nam fryzurę oraz doprowadzić nas do przeziębienia. Aby zapobiec jednemu i drugiemu warto zainwestować w ciepłą czapkę.  Fason nie gra roli, ważne jest , aby czapka była wygodna i ciepła.
3. Ciepła odzież to podstawa całej jesiennej stylizacji. Nie musimy od razu ubierać się na tzw. „cebulkę”, wystarczy odpowiednio dobrany płaszczyk.
Dla Panów natomiast proponuję ciepłe kamizelki lub kurtki :
4. Parasol – bardzo przydatny dodatek w jesienne, pochmurne dni !
5. Kalosze – idealne obuwie na kałuże te małe i duże ;-)
6. Szaliki / chusty na wietrzne dni .
Z takim wyposażeniem każda jesień , czy ta złota, czy ta chłodna nie będzie nam straszna ;-) Oczywiście wszyscy oczekujemy na piękną, złotą jesień !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz