Obserwatorzy

środa, 19 grudnia 2012

Świąteczne dobre uczynki z Firmą Gusto !

Zapraszam Was do udziału w wydarzeniu na Facebooku , które organizuje firma Gusto :

Gusto – producent i dystrybutor słodyczy

„Firma Gusto powstala w 1988 roku. Przechodziliśmy różne etapy rozwoju, jednak zawsze celem była wysoka jakość i zadowolenie naszych klientów, a także nasza satysfakcja.
Lata 2008-2010 były szczególnym okresem dla naszej firmy. Pomimo trudnych momentów, dzięki ogromnej pracy udowodniliśmy, że trudności są po to, aby je pokonywać.
W tym roku minie 24 lata od założenia firmy. W tym czasie udało nam się zbudować przedsiębiorstwo o dobrej pozycji na rynku, z dynamicznym i silnym zespołem ludzi, posiadające coraz lepiej rozpoznawalne produkty.
Szczególnym powodem do dumy jest fakt, że nasz kapitał jest w calości polskiego pochodzenia, a wszystkie firmowane przez nas produkty wytwarzane są w Polsce.
Mamy przyjemność przedstawić Państwu nasze produkty. Wierzymy, że dotychczasowa oferta wraz z wprowadzonymi nowościami będzie przez odbiorców odbierana pozytywnie, tak jak w minionych latach.
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować słodycze o wysokiej jakości, jak i również o niepowtarzalnych smakach. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za dotychczasową współpracę i wierzymy, iż dalsze lata bedą równie owocne i satysfakcjonujące.”
- Mariola Podlewska wraz z załogą Firma Gusto organizuje konkurs „Świąteczna galeria dobrych uczynków”, który ma wynagrodzić bezinteresowną pomoc osoby, której historia wzbudzi największy entuzjazm wśród fanów Gusto na Facebooku. Do wygrania 20 kg żelków plus słodka niespodzianka dla autora wpisu!

Zgłaszać się możecie tutaj : KONKURS GUSTO


  
Na czym polega Konkurs ?
- Wybieracie w aplikacji konkursowej znajomego, który według Was zasługuje na miejsce w Świątecznej Galerii Dobrych Uczynków. Następnie opisujecie dobry uczynek, który Was spotkał dzięki znajomemu. Każde zgłoszenie będzie widoczne w aplikacji i poddane do głosowania dla fanów profilu Gusto. Do wygrania wspaniałe słodkości firmy Gusto :Myślę, że Konkurs jest godny polecenia i wart uwagi :) Idea szlachetna, warto doceniać tych, którzy na co dzień są naszymi "zwykłymi bohaterami" , cichymi aniołami..

Regulamin Konkursu tutaj.2 komentarze:

  1. 20 kg żelków super? :D ale i tak nie próbuje ;p

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. ;-) fajna zabawa , myślę, że warto spróbować :)

      Usuń