Obserwatorzy

piątek, 9 listopada 2012

Dzisiejsze przesyłki

Dzisiaj listowy dostarczył mi dwie przesyłki, na które czekałam.
Pierwsza to wygrana w konkursie na profilu ATEKO :

http://www.facebook.com/pages/ATEKO-Hanna-%C5%81yczkowska/117240585023437?fref=ts

Jest to kalendarz biurkowy na rok 2013 plus niespodzianki : 2 małe notesy i 2 zakładki do książek oraz katalog produktów ATEKO :

 
Opis firmy ATEKO :

"Jesteśmy producentem kalendarzy ściennych i książkowych. Przygotowana przez nas oferta zawiera ponad 120 propozycji tematycznych. Oferujemy kalendarze plakatowe, wieloplanszowe, trójdzielne, biuwary i inne. Szczególnie polecamy limitowaną kolekcję oryginalnych kalendarzy z linii VIP o bogatej tematyce, ciekawych i efektownych wykończeniach oraz oryginalnych opakowaniach. Wykonujemy kalendarz na indywidualne zamówienia klienta."
 
Produkty firmy ATEKO możecie zobaczyć tutaj :
 

Dziękuję firmie Ateko za nagrodę.

Druga przesyłka to książka , którą przesłał mi jej autor : JACEK GETNER w ramach nawiązanej współpracy. Moim zadaniem będzie oczywiście przeczytanie książki i napisanie recenzji. Jako, iż jestem molem książkowym traktuję czynność tą jako czystą przyjemność :) Na początku wybrałam sobie do zrecenzowania zestaw opowiadań :


Dodam, iż jestem wściekła na naszą pocztę !
Czekam na 2 zaległe paczki w ramach współpracy i doczekać się nie mogę cały tydzień.. Jak zobaczę tylko datę stempla zrobię im wojnę. To już przesada. Opieszałość i chamstwo to u nich już norma. 

Pochwalę się, że nawiązałam 3 NOWE WSPÓŁPRACE  z firmami kosmetycznymi, więc będę miała dla Was dużą porcję nowych recenzji w zimowe wieczory :) Póki co zabieram się za nadrabianie zaległych wpisów. Mam już przygotowaną nagrodę dla Was w ramach nowego Konkursu na moim blogu, ale o tym  więcej napiszę wkrótce ! :)

A jak mają się Wasze skrzynki pocztowe ?

3 komentarze:

 1. Skąd ja to znam z tą pocztą ;/
  Mi raz zaginęła całkiem ;/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi już 2 przesyłki zaginęły : 1 zwykła to wiadomo.. Ale zaginęła mi też raz polecona !!!

   Usuń
  2. to co się dzieje na poczcie to tragedia ;/

   Usuń