Obserwatorzy

wtorek, 5 marca 2013

JM Spa&Wellness Kosmetyki - Majówka !


Witajcie ;-)

Przedstawiam Wam bardzo ciekawy projekt, jaki zorganizowała firma JM Spa & Wellness, z którą współpracuję :Długi weekend majowy czyli majówka to pierwszy taki okres w nowym roku, kiedy możemy pospacerować za miastem wyjechać na wycieczki, wynająć pokój z zacisznym miasteczku z dala od miast. Pospacerować w górach czy nad morzem. Po zimie wszyscy jesteśmy spragnieni ruchu, słońca i kontaktu z naturą. JM Spa & Wellness rozpoczyna projekt " Majówka 2013 ". 
 Każdy z Was chciałby dobrze wybrać miejsce wypoczynku.

Akcja Majówka 2013 organizowana przez JM Spa & Wellness pozwoli wszystkim zapoznać się z rekomendowanymi miejscami do bezpiecznego i ciekawego wypoczynku. W górach czy nad morzem lub może gdzieś za miastem w ośrodku agroturystycznym to już od Was zależy gdzie spędzicie czas.

JM Spa & Wellness przygotowało również ciekawy upominek w postaci
Bonu zniżkowego do sklepu www.pl-uroda.pl w wysokości - 10 % oraz dla każdego przy pierwszym zakupie prezent z Linii Arganowej.Zapraszamy od połowy marca na stronę www.jm-spawellness.com i zapoznanie się
z programem Majówka 2013.

3 komentarze:

  1. Ciekawe co fajnego wyniknie z tego projektu:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja w zeszłym roku spędziłam majówkę z moim ukochanym w Porąbce, bardzo niedaleko Międzybrodzia Bialskiego. Prześliczne widoki, blisko do strumienia w którym można było pomoczyć nogi...wybraliśmy się też do Czarnego Gronia-miejsce jak z bajki :) W tym roku też trzeba coś koniecznie zorganizować :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Czekam na wiosnę, ale o maju to jeszcze nawet nie myślę... Dobrze że inni planują z takim wyprzedzeniem :)

    OdpowiedzUsuń