Obserwatorzy

wtorek, 18 września 2012

Wrześniowa współpraca z BioDermic

Paczka za paczką, wrzesień uraczył mnie nowymi współpracami z firmami kosmetycznymi.
Jedną z nich jest BioDermic :


Muszę koniecznie napisać klika słów o producencie kosmetyków, które otrzymałam - a są one świetne!

Informacje ze strony BioDermic :

O BioDermic
"BioDermic Polska to nowoczesna firma, która postawiła sobie za cel wprowadzenie na rynek europejski najwyższej jakości dermokosmetyków, których innowacyjne rozwiązania gwarantują maksimum efektywności. Nasze produkty powstają w zgodzie z najnowszymi trendami kosmetologii światowej oraz przy użyciu bezcennych substancji aktywnych. Ogromną wagę przykładamy do wykorzystania potencjału naturalnych komponentów roślinnych i wyciągów organicznych. Dzięki doskonałym formułom, opartym na najnowszych osiągnięciach laboratoryjnych oraz skondensowanej zawartości składników czynnych, działanie preparatów BioDermic wyróżnia niezwykła skuteczność."


Czym jest dla nas BioDermic?
"W naszym przekonaniu produkty BioDermic stanowią fundament nowoczesnej pielęgnacji, pozwalającej sprostać niezwykle wygórowanym oczekiwaniom dotyczącym kondycji skóry. Ideą, która przyświeca działalności naszej firmy, jest udostępnienie jak najszerszemu gronu odbiorców luksusowych kosmetyków, które do tej pory miały charakter ściśle elitarny. Dzięki doświadczeniu, jakie uzyskaliśmy funkcjonując w branży kosmetyków aptecznych i profesjonalnych, pragniemy wyznaczać nowe standardy w zakresie efektywności produktów drogeryjnych. Tym, co stanowi dla nas priorytet jest zadowolenie naszych Klientów, którzy po przetestowaniu dermokosmetyków BioDermic, decydują się na włączenie ich na stałe do swojej pielęgnacji."

Pragnę zauważyć, iż firma BioDermic jest sygnowana po przez znaną nam postać - legendę polskiego boksu. Dariusz Michalczewski w sektorze kosmetyków, wprowadza na polski rynek wody toaletowe i antyperspiranty sygnowane logo Tiger. Linie damskie i męskie cechują się wyszukanymi kompozycjami zapachowymi, wysoką skutecznością, trwałością i niepowtarzalnym designem. Kolekcje powstają przy kilkustopniowej kontroli produkcji i oparte są na innowacyjnych substancjach aktywnych. Dedykowane są osobom energicznym, cieszącym się życiem, pełnym pasji i odważnie podejmującym codzienne wyzwania. Ich ambasadorem został Dariusz Michalczewski – legenda boksu i wielokrotny mistrz świata.

 Na stronie BioDermic odnajdziemy bardzo istotny wpis dotyczący współpracy blogerów z ich firmą :

"Tym, co nadaje sens naszej działalności i sprawia, że czerpiemy z niej ogromną radość, jest zadowolenie naszych Odbiorców, którzy po skorzystaniu z produktów marki BioDermic, decydują się na włączenie ich do stałej pielęgnacji swojej skóry. W związku z tym bezcenne są dla nas obiektywne opinie osób spoza branży, które zdecydowały się bezinteresownie przetestować nasze dermokosmetyki i dokonać ich obiektywnej recenzji na prowadzonych przez siebie blogach, serwisach i innych platformach wymiany informacji. "


 A co otrzymałam od firmy BioDermic w ramach współpracy zobaczycie na poniższych zdjęciach :

1. Aloesowy krem do rąk
2. Peeling do skóry dłoni
3. 2 x maska aloesowa na twarz i szyję
4. Serum hialuronowe do twarzy
5. 3 x próbki podkładów do twarzy 

Paczka powitalna była dość obfita, jak sami przyznacie.  Firma BioDermic nie poskąpiła mi kosmetyków, wręcz przeciwnie -obdarowała mnie zestawem do wypróbowania. Jest to wyjątkowa seria kosmetyków dermatologicznych, będących nowością na polskim rynku. Najbardziej ucieszyłam się z masek algowych na twarz i szyję, które mają właściwości oczyszczające, antyseptyczne i nawilżające. Moja tłusta cera potrzebuje takich produktów bardzo dużO :) Ponadto ucieszyłam się także widząc w paczce od BioDermic serum hialuronowe - będące kodem młodości w każdym wieku ;-) Nic tak nie nawilży cery i nie zapobiegnie zmarszczkom, jak serum hialuronowe w samej rzeczy.  Bardzo ciekawy okazał się także zestaw do pielęgnacji dłoni : krem i peeling. Same opakowania produktów - luksusowe, nowatorskie świadczą już o wysokiej randze producenta kosmetyków . Jestem jednym zdaniem zachwycona z powyższej zawartości i zabieram się za testowanie wyżej wymienionych produktów, by móc je następnie zrecenzować i podzielić się opinią z Państwem ;-)


Po więcej informacji  zapraszam na stronę producenta :
http://biodermic.pl/o-firmie/o-biodermic/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz