Obserwatorzy

piątek, 22 czerwca 2012

CelluOff - kapsułki zwalczające celluit

W ramach testowania otrzymałam od portalu www.urodaizdrowie.pl CelluOFF suplement diety.

Opis produktu Cellu Off


Opis i zalecenia stosowania wg producenta :

CelluOFF

Innowacyjne połączenie składników kapsułek CelluOFF zapewnia kompleksowe działanie na wszystkie, kluczowe problemy związane z cellulitem. Specjalnie opracowana receptura kapsułek Celluoff oparta jest na naturalnych substancjach, dzięki czemu są one bezpieczne dla organizmu.

Unikalny skład

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy wpływa uelastyczniająco na naczynia, dzięki czemu zwiększa się przepływ tkankowy. Polepszenie ukrwienia ma decydujący wpływ dla eliminacji toksyn i przywrócenia zrównoważonego metabolizmu w obrębie tkanki tłuszczowej. Krzem zawarty w ekstrakcie z liści pokrzywy i pędów bambusa ma dodatkowe działanie wzmacniające drenaż limfatyczny. Dochodzi do zmniejszenia obrzęku i wyraźnego wyszczuplenia obszarów objętych cellulitem. Wyciąg z morszczynu to znany, naturalny środek przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. Działanie tego składnika powoduje, że komórki tłuszczowe stają się mniejsze i spada w nich ilość niekorzystnych kwasów tłuszczowych. CelluOFF zawiera w swoim składzie od lat szeroko stosowany w medycynie kwas linolenowy który ujędrnienia i nawilża skórę. Kwas pantotenowy i witaminy z grupy B odżywiają skórę oraz wpływają na jej szybką regenerację.

Brak odpowiednika na rynku polskim i zagranicznym

CelluOFF to unikalny produkt przeznaczony do walki z cellulitem, który przyczynia się do widocznej poprawy w obrębie obszarów objętych tym problemem. Wpływa na wyrównanie skóry, redukcję tkanki tłuszczowej, lepsze ukrwienie i poprawę sprężystości. Pierwsze efekty stosowania kapsułek CelluOff powinny być widoczne już po pierwszym miesiącu stosowania.
Kapsułki CelluOFF likwidują istniejący cellulit, a regularnie przyjmowane przeciwdziałają jego nawrotom.

Stosowanie CelluOff:

1 kapsułka dziennie po posiłku. Kapsułkę należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przed użyciem należy zapoznać się z treścią etykiety produktu.


A teraz kilka słów na temat czym jest Celluit ?

 

Cellulit

Cellulit jest problemem dotykającym coraz więcej kobiet i coraz częściej pojawiającym się już u nastolatek. Pochodzenie cellulitu nie jest do końca wyjaśnione. Uważa się, ze jest on wynikiem współdziałania wielu czynników. Przyczyny powstawania cellulitu, czynniki sprzyjające powstawaniu i pogłębianiu się problemu:
 • Nadwaga
 • Nieprawidłowa dieta z nadmiarem cukrów i tłuszczu zwierzęcego
 • Używki (alkohol i nikotyna)
 • Siedzący tryb życia
 • Obcisła odzież
 • Antykoncepcja
 • Zaburzenia krążenia
 • Cukrzyca i inne choroby metaboliczne
 • Ciąża
 • Menopauza
 • HTZ
Istota cellulitu

 

Cellulit, nie jest tylko defektem kosmetycznym, lecz miejscowym zaburzeniem metabolizmu, które wymaga terapii. Istotą cellulitu jest spadek elastyczności naczyń, zwolnienie przepływu tkankowego, a co za tym idzie upośledzenie eliminacji toksyn i gromadzenie nieprawidłowej tkanki tłuszczowej.

Rozwój cellulitu w etapach

Etap 1
Estetyczny - przebiega zwykle bezobjawowo. Na tym etapie ma miejsce zastój żylny i limfatyczny oraz rozpoczyna się gromadzenie tłuszczu przez adipocyty. Ujmując skórę w fałd, można dostrzec niewielkie nierówności.

Etap 2
Estetyczny - pojawia się uszkodzenie skóry i tkanki podskórnej. Miejscowy przepływ krwi może być znacznie obniżony na skutek ucisku naczyń krwionośnych przez adipocyty. Może utworzyć się obrzęk, objawiający się występowaniem nierówności powierzchni oraz tzw. pomarańczowej skorki.

Etap 3
Estetyczno-Chorobowy - nasilające się procesy zwłóknienia tkanki podskórnej prowadzą do miejscowych zaburzeń krążenia.

Etap 4
Chorobowy - złogi kolagenu przekształcają się w twarde guzki, które uciskają naczynia włosowate i włókna nerwowe, co w efekcie prowadzi do pojawienia się dolegliwości bólowych.


Moje pierwsze opakowanie suplementu CelluOff otrzymałam tydzień temu, więc aktualnie jestem na etapie zażywania 7 kapsułki .

Całe opakowanie suplementu zawiera 30 kapsułek co wystarcza na miesięczną kurację. 

Moje pierwsze wrażenia po zastosowaniu 7 kapsułek :


Suplement łatwo zażywa się, gdyż są to kapsułki, które łatwo połykamy popijając szklanką wody.
Bardzo ważne jest zażywanie kapsułek po spożyciu posiłku, a nie przed.
Jak narazie - po tygodniu stosowania nie zauważyłam zmian w moim cellulicie , jednak to normalne zjawisko, gdyż pierwsze efekty powinny być widoczne po zastosowaniu całego opakowania - tj. 30 kapsułek - miesięczna kuracja.
Jestem bardzo ciekawa, jak CelluOff wpłynie na redukcję cellulitu na moich udach :)
Dodatkowo wspieram swoją kurację ćwiczeniami, biegam i jeżdżę na rowerze.
Uważam, że każdą kurację z suplementem diety należy dodatkowo łączyć z aktywnością fizyczną :)Kolejne spostrzeżenia opiszę w następnym poście , już po zastosowaniu całego opakowania CelluOff.Tymczasem zachęcam wszystkich pragnących wygrać walkę z uciążliwym cellulitem na stronę producenta CelluOff, gdzie można zamówić ów suplement diety :

 www.celluoff.pl

 Każdy fan CelluOFF na profilu na FB może dostać darmową próbkę oraz skorzystać z promocyjnego zakupu 1+1 w cenie 99PLN wraz z wysyłką”
Po miesiącu stosowania zauważyłam pierwsze rezultaty w walce z uciążliwą pomarańczową skórką :


- cellulit zmniejszył się o 2 cm w obszarze : uda, pośladki
- zmniejszyła się tkanka tłuszczowa o 3 cm w obszarze : brzuch
- mniej widoczna stała się tzw. "pomarańczowa skórka " - cellulit
- moja ogólna kondycja zdrowotna poprawiła się za sprawą przyjmowania witamin w kapsułkach CelluOff.

Plusy przyjmowania kapsułek CelluOff :

- łatwe w połykaniu kapsułki,
- bardzo dokładny opis zawartości składników kapsułek na opakowaniu,
- wygodne dawkowanie - 1 kapsułka dziennie po jedzeniu,
- pierwsze rezultaty są widoczne już po miesiącu stosowania CelluOff,

 

Minusem kapsułek CelluOff jest :

- cena suplementu - ok. 129 zł za 30 kapsułek.

Producent CelluOff jednak chętnie wysyła próbki preparatu po 10 sztuk na wypróbowanie, do czego też zachęcam Państwa. Warto śledzić wpisy producenta Avet Pharma na portalu Facebook i korzystać z promocji sklepowych - tzw. " promocja startowa" : 1 + 1 gratis. Kupujemy jedno opakowanie a drugie otrzymujemy GRATIS.

 

PODSUMOWANIE :


Po miesiącu stosowania preparatu Cellu Off zauważyłam znaczne zmiany w obszarze cellulitu , jego redukcję o kilka centymetrów, co według mnie dowodzi efektu przyjmowania kapsułek. Warto zapłacić cenę powyżej 100zł za suplement Cellu Off i mieć pewność, że na pewno dany preparat zwalczy nasz cellulit od środka. Jeśli chcemy raz na zawsze pokonać cellulit , powinno się wówczas stosować kapsułki Cellu Off w kuracji przynajmniej 3 - miesięcznej, tak jak ja to robię. Po pierwszym zużyciu opakowania kapsułek zauważycie Państwo już zmiany na lepsze w swoim wyglądzie i walce z cellulitem.

Zachęcam do stosowania Cellu Off i dziękuję producentowi Avet Pharma za możliwość przetestowania suplementu na sobie.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz